ما در این سایت بهترین و آموزنده ترین مقالات را در زمینه های مرتبط با اتوماسیون صنعتی ارائه می نماییم

مطلب، مقاله پایان نامه های مرتبط، فیلم و عکس و از همه  مهمتر تجربه های کاری را می توانید با نام خودتان در این سایت منتشر نمایید . لازم نیست نویسنده باشید ! فقط مطلب خود را با ما به اشتراک بگذارید، تیم تحریریه ما با شما تماس گرفته و با شما یک مطلب را تبدیل به مقاله می نماید .

ما در صدد هستیم مرجعی برای تمامی علاقه مندان به حوزه اتوماسیون صنعتی باشیم !

تیم تحریره ما همچنین آمادگی دارد مقاله های دلخواه و درخواستی شما را هم در این سایت منتشر نماید . پس اگر به دنبال دانستن در رابطه با مطلب خواصی هستید آن را با تحریریه در میان بگذارید .

مقالات
برق سه فاز

برق سه فاز

در مهندسی برق، سیستمهای قدرت سه‌فاز، دست‌کم سه هادی دارند که حامل جریان‌های متناوبی (AC) هستند که ۲π/۳ رادیان یا ۱۲۰ درجه، اختلاف فاز دارند. برق تولیدشده در نیروگاه‌های برق، سه‌فاز است، زیرا با ژنراتورهای سه‌فاز تولید می شود.
HMI چیست؟

HMI چیست؟

HMI مخفف عبارت Human Machine Interface است و به معنای واسطه بین انسان و ماشین می باشد. از آن برای مانیتور کردن و مشاهده پارامترهای دستگاههای صنعتی مثل PLC و اینورتر و.... استفاده می شود HMIدر واقع یک مانیتور LCD است که می توان آن را برنامه ریزی نمود و همچنین به کمک آن می توان پارامترهای مختلف را تغییرداد و سیستم را کنترل نمود.
7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم.
  • شماره تماس:  02188752365        02188731721      09192257760 

  • info@shamimsanat.com
کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ